Mat Keten Perde Beyaz
Kodu: 3176001
Marka: Demor Home
Tahmini Teslim Süresi: 5-7
Ücretsiz Kargo
Fiyat m²: 65 ₺

Fiyat Teklifi Alın
Ad Soyad
Telefon
Teklif Notu ( İsteğe Bağlı )
Perde Sayısı


Mat Keten Perde Beyaz

Demor Home

Mat Keten Stor Perde  Beyaz

Özellikle güneşe dayanıklılığı ile ön plana çıkartılmış stor perde modelleri`dir. Işık geçirgenliği oldukça azdır. Keten temelli kumaşlardan oluştuğu için mat keten stor perde doğal bir görünüme sahiptir.Diğer perdelere göre daha kalındır 0,45 mm kalınlığındadır. Doğal görünüme sahip olması sebebiyle evinde estetik ve sade bir görünüm isteyenler için mat keten stor perde uygun olmaktadır.

 

Mat Stor perde serisinin en kullanışlı ve özellikli modelidir. Diğer modellerden biraz pahalı olmasının sebebi her iki tarafınında PVC ile kaplanmış olmasıdır. Deterjan dahi kullanmadan ıslak sünger veya bezle silebilirsiniz.

Sağlam ve dayanıklıdır. Kaliteli bir yapıya sahiptir. Mat Keten Perde Üzerindeki PVC kaplama sayesinde içine nem,sıvı hapsetmez. Güneş ışığından sararma solma yapmaz. Uzun yıllar kullanabilinmesi için tasarlanmıştır. Çift taraflı PVC kaplanmasından dolayı kalın bir dokuya sahiptir. Pencerede duruşu muntazamdır.

Bu modeli ihtiyaç duyulan her alana rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yukarıda stor perde  renk kartelasından ürünün diğer renk seçeneklerini görebilirsiniz.

Mat Keten Serisi Stor perde ürünümüzden satın aldığınız zaman kalitesinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

-  Bu model % 10 oranında ışık geçirgenliği mevcuttur. Az ışık isteyenler için tavsiye edilir. Dışarıdan içerisinin görünmesini engeller.

- Tüm Perdelerimizde kullanılan kasalar Alüminyumdur.

- Kalınlık : 0.45 mm

- Tüm Perdelerimizde kullanılan beyin takımı 1. Sınıf Malzemeden üretilmiş beyin takımlarıdır.

- Kumaşlarımız % 100 Polyesterdir.

- Ürünlerimizin tamamı % 100 Orijinal üründür.

- Ölçülerinizi alırken Ölçü Nasıl Alınır Şablonumuza bakmanız yeterli olacaktır.

- Tüm ürünlerimizle birlikte tavana ve kornişe montaj aparatları gönderilmektedir.

- Satın aldığınız perdelerinizin temizliğini nemli veya sabunlu süngerle yapabilirsiniz.  (Daha detaylı bilgi için www.konyaperdedunyasi.com)

Neden Stor Perde?

Ofizlerin ve evlerinizin vazgeçilmezi Stor Perde

Mekanik stor perdeler ev yada işyerlerinizde bulunduğu ortama modern bir hava katmaktadır.

Mekanik stor perdeleri evlerinizde tüllerinizin altında daha düz kumaşlarla güneşlik olarak kullanabileceğiniz gibi bütün ortamlarda kendi başına da değerlendirebilir değişik dokularda kumaşlar la iyi sonuçlar elde edebilirsiniz

Piyasada ucuza satılan stor perdelerle kıyaslamayınız. Daha ucuz fiyata da stor perde bulabilirsiniz. Ancak Türkiyenin en büyük Perde üreticisi ve Tüm Dünyaya Perde ihraç eden Demor Home markasının kalitesini satın alıyorsunuz. Demor Home Markasına ait 1. Kalite Kumaştan üretilen ürünümüz %100 Polyester kumaştan üretilmiş olup 24 Ay garantilidir.

Hafif Nem tutmayan ve bakterilere, güneş ışığına karşı dayanıklılığı ile tercih edilen Polyester kumaştan üretilmiştir.  %100 polpester iplikten üretilmiş ürümüzü dilediğiniz ölçüde size hazırlayıp göndermekteyiz.

Stor perdeyi hangi amaçla alacağınızı önceden belirleyiniz. Çünkü ışık geçirgenlikleri farklılık göstermektedir. Bizden de yardım alabilirsiniz.

 

Stor Perde Kullanmanın Avantajları

•          Aynı hizada çekilen stor perdeler odanızda tam bir simetri oluşturur.

•          Stor perde evlerde Tül perde ile birlikte kullanılan GÜNEŞLİK diye tabir ettiğimiz perdenin yerini almıştır. Güneşlik yerine kullanılmakta olup evin havasını değiştirmektedir.

•          Güneş ışığı nedeniyle içeriye giren, göz alan rahatsız edici parlamayı azaltır.

•          Söküp takması pratiktir.

•          Klasik perdeler gibi sıklıkla yıkama, ütüleme gerektirmez.

•          Fiyatları uygundur.

•          Yıkaması sanıldığı kadar zor değildir.

•          Geleneksel ve modern tarzda birçok seçenek sunar.

•          Ev dekorasyonunuza tam uyum sağlar.

•          Salon, yatak odası, otuma odası, mutfak, işyerlerinde  ofislerde hatta sağlık kuruluşlarında ve resmi kurumlarda rahatlıkla kullanılabilir.

 

NOT:

1* Konya içi Ücretsiz Keşif ve Ücretsiz adrese teslim yapılmaktadır.  Konya dışı siparişlerde 300 tl siparişlerde kargo ücretsizdir. 300 tl altı       siparişlerde kargo ücreti 15 tl dir. Siparişiniz alındıktan sonra size dönüş yapılacaktır.

2* Tüm stor ve zebra perde modellerinde girmiş olduğunuz ölçüler mekanizma dahil net ölçülerdir. Kumaş kesim payları nedeniyle girdiğiniz ölçüden 4 cm dar üretilmektedir.

3* Stor Perde ölçüsü nasıl alınır? Stor Perde Nasıl yıkanır? Sitemizde (S.S.S) açıklmalardan bilgi edinebilirsiniz.

4* BİLGİ! Etek kesimi seçilen boya dahil edilmektedir, seçmiş olduğunuz boya ilave edilmez. Etek istiyorsanız metresi 15 TL dir. Lütfen etek model numarasını bildiriniz.

5* Sitede gözüken fotoğraflar orjinalinden % 5-10 farklılık gösterebilir.

6* Konya ofis stor perde Kamu Kurum ve kuruluşlara özel teklif verilir. 

STOR PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR TIKLAYINIZ

stor zebra konya ofis perdesi konya perde konya perde satıcıları konya perde fiyatları salon perdesi mutfak perdesi çocuk odası perdesi stor perde stor perde fiyatları stor perde renkleri stor perde çeşitleri stor perde faydaları stor perde avantajları stor perde nasıl takılır stor perde nasıl yıkanır konya stor perde konya stor perde modelleri stor perde modelleri konya balkon perdesi konya konya perde imalat konya perde toptan curtain curtains ev dekorasyon ofis dekorasyonu ofis mobilya ofis perde ofis perde modelleri simli stor perde black aut stor perde screen perde karartma perde keten stor perde plise perde pilise perde plisell perde plicell perde cambalkon perdesi cambalkon perde modelleri katlanır cambalkon perdesi cambalkon plise perde konya perde imalatçıları pilise perde fiyatları en iyi balkon perdesi plise perde montaj cambalkon perde fiyatları selçuklu perde meram perde karatay perde keten stor perde akrilik stor perde stor perde nasıl takılır stor perde montaj ankara perde izmir perde bursa perde sivas perde Eskişehir perde Beyşehir perde Antalya perde karaman perde ereğli perde Akşehir perde Seydişehir perde hesaplı perde perde kargo perde taksit tül perde işyeri perdesi konya perde toptancısı perde yıkama konya perde yıkama konya perde tamir mat stor perde jakarlı stor perde ekonomik stor perde polyester stor perde kumaş stor perde demor home stor perde demor home perde stor perde black aut çeşitleri black aut perde fiyatları hesaplı perdeler perde nasıl yıkanır perde nasıl takılır